Skip to content Skip to footer
80808080
yılından beri
bkbmetalbina-600x800
8740b344fd
hakkımızda

METALİ
SANATA DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Firmamız, 2013 yılında CNC lazer kesim, CNC büküm makineleri ile müşterilerimizden gelen özel taleplerin üretimi amacıyla ve çatı, profil, boru, panel, izolasyon malzemeleri temin etmek için sektörde çekirdekten yetişmiş önemli deneyim ve tecrübelere sahip yöneticiler tarafından Bursa'da kurulmuştur.

Fabrikamızda tüm metallerin kesim ve büküm işlemlerini gelişmiş makinelerimizle gerçekleştiriyoruz. İleri teknoloji ürünü yeni makinelerle donatılmış modern bir işletmeyiz. Üretimini geniş bir yelpazeye yaymayı amaçlayan firmamız, bu alanda tecrübeli elemanları ve üstün teknolojik donanımı ile her zaman daha iyiye ulaşmayı hedeflemektedir.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. Zaman içinde sağladığımız güven ve memnuniyetin bir neticesi olarak, müşterilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda hizmetlerimizi daha da genişlettik. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen, uzman kadrosuyla müşteri taleplerine cevap vermekteyiz.

misyon

İŞİNİZE DEĞER KATIYORUZ

Her müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerine özel, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak, işlerine somut ve ölçülebilir katkılar sağlamayı misyon ediniyoruz.

Lazer Kesim
80%
Sıcak Boy Kesme
90%
Soğuk Galvanizli Boy Kesme
85%
Kalın Dilme
85%
İnce Dilme
85%
The,Welder,Performs,Welding,Task,At,His,Workplace,In,The
Iron,,Iron,Bars,,Tubes
0%
Müşteri Memnuniyeti
0
Sipariş
0+
Mutlu Müşteri
0+
Ton İşlenmiş Çelik

Whatsapp hattı

İletişim Formu